Спортивно-технічний відділ

Спортивно-технічний відділ Палацу дитячої та юнацької творчості має давню історію, яка розпочалася у 1935 році. В ті роки в Палаці були створені і працювали конструкторське бюро, трамвайна, тракторна, авіамодельна лабораторії, автовелолабораторія, радіостудія, велика кількість різноманітних гуртків. Сьогодні у відділі функціонує 15 гуртків, у яких навчається близько 640 дітей та підлітків. Це гуртки початкового технічного моделювання, судномоделювання, авіамоделювання, автомоделювання, підводної технічної підготовки, підводного фотографування, фотоаматорів, радіозв’язку, шахів, шашок, юних конструкторів приладів радіоелектроніки.
Навчання вихованців проводять досвідчені педагогічні працівники. Серед них - Горбатенко Андрій Данилович, керівник гуртків початкового технічного моделювання, судномоделювання, екс-чемпіон Європи, 25-ти кратний чемпіон України з судномодельного спорту, майстер спорту міжнародного класу. Вихованці гуртка за
останні роки отримали понад 50 медалей, посіли три перших місця на міжнародних змаганнях, ставали призерами та переможцями чемпіонатів України. У 2010 році у кубку України та чемпіонаті України з судномодельного спорту вихованець гуртка Стовбуров Максим посів 1-е та 2-е місця в класі ФСР-3,5 та ФСР-3,5О.Азаренко Тетяна Дмитрівна – майстер спорту України, талановитий керівник гуртків шашок та підводного фото, автор методики оздоровлення та розвитку дітей раннього віку, та Кушнір Володимир Абрамович – доктор фізико-математичних наук, талановитий керівник гуртків підводного спортивного фотографування, очолюють унікальний дитячий колектив – клуб “Дельта”.
Спортивно-технічний відділ співпрацює з гуртками спортивно-технічного напряму центрів, будинків дитячої та юнацької творчості, станцій юних техніків області.
Стало доброю традицією проведення різноманітних обласних конкурсів, виставок,
змагань, в яких беруть участь понад 2,5 тис. учнів області. Це виставки початкового технічного моделювання, науково-технічної творчості
“Наш пошук і творчість – тобі, Україно!”, відкритий фестиваль підводних зображень “Жива вода – Дельта”, змагання з судномодельного спорту і багато, багато інших.
Більше 35 років працює в Палаці гурток радіозв’язку. На колективній радіостанції ведеться активна робота щодо залучення вихованців до участі у змаганнях з швидкісної телеграфії.
Серед кореспондентів юних радіолюбителів є жителі всіх континентів, включаючи Антарктиду, такі країни як Бразилія, Японія, Індія, Австралія, Нова Зеландія тощо.
Давні традиції мають гуртки шахів, кульової стрільби, судномоделювання.
У Палаці дитячої та юнацької творчості працює унікальний дитячий колектив – клуб
“Дельта”, робота якого відома як на Україні, так і за її межами. Вихованці клубу “Дельта” є переможцями міжнародних підводних зображень у Франції з 1999 року до 2009 року в номінації “Дитяча підводна фотографія”. Роботи фотохудожників високо оцінені журі міжнародних фестивалів у Чехії, Турції, Росії.

Моделисты

Кiлькiсть переглядiв: 192

Коментарi

  • Гладкоскок Володимир

    2013-02-09 11:22:00

    Прошу виправити у 2-ому абзацi '25-и' на '57-и', та 'ФСР-3,5 та ФСР-3,5О' на 'ФСР-В-3,5 та ФСР-Н-3,5'...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Новини

Календар

Попередня Квітень 2018 Наступна
ПВСЧПСН
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30