Ансамбль танцю «Щасливе дитинство»

«Я знаю, що досягти своїх мрій людині допомагає віра й постійна праця, і тому навчаю дітей іти до головної мети свого життя впевнено й наполегливо. Ми, педагоги «Щасливого дитинства», через мистецтво хореографії спонукаємо дітей до створення себе як особистостей, ми закладаємо в основу навчання дотримання моральних принципів.
Лише так життя набере вагомості, ми виховуємо в учнях почуття гордості за свою країну, наше місто, Палац, колектив.
Я люблю своїх вихованців і своїх колег і сподіваюсь, що Бог допоможе нам і далі так співпрацювати, що «Щасливе дитинство» завжди залишиться місцем, де ми всі посправжньому стаємо щасливими».

Раїса Галенко


З 1987 р. Раїса Галенко художній керівник ансамблю, заслужений працівник освіти України, нагороджена Знаком Софії Русової та Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, відзнакою Харківського міського голови «За старанність», нагородами інших державних та громадських установ України та зарубіжжя.
Педагоги — В. Кальна та О. Цомая нагороджені знаком «Відмінник освіти України», Т. Перепелиця та Т. Винниченко (випускниці ансамблю) відзначені Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України.
Концертмейстери — О. Нефьодова, Л. Цвєткова, О. Бабіч, О. Горкіна відзначені Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України.
Методист відділу — В. Мезенцева відзначена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України. У складі колективу працюють костюмери М. Слєпцова і О. Гобод.
Для досягнення високого рівня виконавської майстерності в колективі на першому місці увага надається навчально-виховному процесу. Надаються знаньня з хореографічних дисциплін (класичний, народно — сценічний, сучасний танці), формуються вміня та навички, розвиваються творчі здібності кожної дитини.
Завдяки авторській програмі, яку розробила Р. Галенко спільно з педагогами ансамблю, діти мають змогу пізнавати світ через творчість завдяки самореалізації, бути впевненими в собі, а в майбутньому стать успішними й щасливими.
Усі випускники ансамблю навчаються або закінчили середні спеціальні або вищі навчальнй заклади, а головне, вони стають успішними фахівцями й успішними батьками. Багато з них приводять своїх талановитих дітей в чудовий світ «Щасливого дитинства». Майже 50 випускників обрали своєю професією хореографічне мистецтво.
На святкування кожного з днів народження ансамблю приходять наші дорогі випускники.
Вони з радістю розповідають про свої успіхи, а ми пишаємось їх досягненням. Випускники минулих років приводять своїх дітей у творчий світ ансамблю — це О. Бондаренко, В. Прищепа (Сьоміна), Ю. Севастьянова (Швецова), О. Касьян (Гараділіна), О. Остапенко (Дубельт), Я. Гармата (Пендюх).
З 2007 року випускникам ансамблю, які склали спеціальні іспити, надається Свідоцтво про отримання позашкільної освіти.

АНСАМБЛЬ ТАНЦА "СЧАСТЛИВОЕ ДЕТСТВО"

HAPPY CHILDHOOD The folk artisic team of dance

Кiлькiсть переглядiв: 372

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Новини

Календар

Попередня Червень 2018 Наступна
ПВСЧПСН
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930