• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Підсумки обласного етапу заочного Всеукраїнського конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україно!»

Підсумки обласного етапу заочного Всеукраїнського конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україно!»

2011-10-21

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

"ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПАЛАЦ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ»

Н А К А З

м. Харків

20.10.11 № 326

Про підсумки проведення обласного етапу заочного Всеукраїнського конкурсуробіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

Відповідно до п. 4.2. плану роботи Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації на 2011 рік з 04 по 10 жовтня 2011 року на базі комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» проведено обласний етап заочного Всеукраїнського конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україно!».На конкурс було подано 323 роботи юних фотоаматорів (2010 рік – 195) з навчальних закладів 29 районів та міст області.Найбільш цікаві роботи були представлені фотоаматорами Балаклійського, Зачепилівського, Чугуївського, Краснокутського, Первомайського районів, міст Ізюма, Первомайського, Люботина, Чугуєва, Дзержинського, Московського районів м. Харкова.Виходячи з вищезазначеного та враховуючи висновки журі

НАКАЗУЮ:

1. Нагородити дипломами оргкомітету переможців обласного етапу заочного Всеукраїнського конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україно!»:

молодша група:

у номінації «Портрет»:

- дипломом І ступеня Шульгу Юлію, ученицю комунального закладу «Харківська спеціалізована школи І ступеню № 33 Харківської міської ради», за фотороботу «Ассоль»;

- дипломом ІІ ступеня Голуб Діану, вихованку Зачепилівського районного будинку дитячої та юнацької творчості Зачепилівської районної ради, за фотороботу «Принцеса Діана»;

у номінації «Жанрове фото»:

- дипломом І ступеня Шульгу Юлію, ученицю комунального закладу «Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради», за фотороботу «Наша країна мов сонечко ясне»;

у номінації «Пейзаж»:

- дипломом І ступеня Баклагіна Максима, вихованця Зачепилівського районного будинку дитячої та юнацької творчості Зачепилівської районної ради, за фотороботу «Моя Україна»;

- дипломом ІІ ступеня Біньковського Владислава, вихованця Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Харківської міської ради, за фотороботу «Чарівна Україна взимку»;

- дипломом ІІ ступеня Клюєву Ольгу, вихованку Балаклійської станції юних натуралістів Харківської області, за фотороботу «Де лелека водиться, там щастя родиться»;

- дипломом ІІІ ступеня Охрименко Таісію, вихованку станції юних техніків №5 Харківської міської ради, за фотороботу «Гуси»;

у номінації «Позажанрове та експериментальне фото»:

- дипломом ІІ ступеня Петручека Данила, вихованця Ізюмської станції юних техніків Ізюмської міської ради, за фотороботу «Екстремальна зима»;

середня група:

у номінації «Портрет»:

- дипломом І ступеня Василенко Дар’ю, вихованку Червонодонецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради, за роботу «Думи мої думи…»;

у номінації «Пейзаж»:

- дипломом І ступеня Токмакову Анастасію, Коваль Юліану, вихованок Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості Чугуївської міської ради, за фотороботу «Березовий гай»;

у номінації «Жанрове фото»:

- дипломом І ступеня Олейник Дар’ю, ученицю Харківської гімназії №169 Харківської міської ради за фотороботу «Детство это…»;

старша група:

у номінації «Портрет»:

- дипломом І ступеня Кулакову Ганну, вихованку станції юних техніків №5 Харківської міської ради, за фотороботу «Україночка»;

у номінації «Пейзаж»:

- дипломом І ступеня Сєркову Регіну, вихованку Червонодонецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради, за фотороботу «Осіння ностальгія»;

- дипломом ІІ ступеня Холотко Інну, вихованку станції юних техніків №5 Харківської міської ради, за фотороботу «Відзеркалення»;

- дипломом ІІІ ступеня Сугробова Максима, вихованця комунального закладу «Станція юних техніків №3 Харківської міської ради» за фотороботу «Зима»;

у номінації «Жанрове фото»:

- дипломом І ступеня Арістову Валентину, вихованку Червонодонецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради, за фотороботу «Політ молодості»;

- дипломом ІІ ступеня Бондаренко Вікторію, вихованку Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості Краснокутської районної ради, за фотороботу «Подружилися»;

- дипломом ІІІ ступеня Кійко Яну, вихованку Вербівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради, за фотороботу «Травнева тиша».

2. Нагородити грамотою комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» за активну участь у конкурсі робіт юних фотоаматорів педагогічні колективи:

- станції юних техніків№5 Харківської міської ради;

- Зачепилівського районного будинку дитячої та юнацької творчості Зачепилівської районної ради;- Балаклійського району.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Смирнову Людмилу Анатоліївну.

Директор Палацу М.В.Макеєв

З наказом ознайомлені:

Кiлькiсть переглядiв: 475

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.