• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Підсумки проведення обласної виставки-конкурсу «Українська Великодня писанка»

Підсумки проведення обласної виставки-конкурсу «Українська Великодня писанка»

2013-06-05

На виконання р. 5.2. плану роботи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації на 2013 рік, плану роботи Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» на 2013 рік, з метою популяризації серед учнівської молоді писанкарства, розвитку мережі гуртків писанкарства з 22 квітня по 05 травня 2013 року на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» проведена обласна виставка-конкурс «Великодня писанка».

У конкурсі взяло участь 287 учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів з 39 районів та міст області; вихованці навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування, а саме: Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради»; Комунального закладу «Спеціальний навчально-виховний комплекс І-ІІ ступенів № 2» Харківської обласної ради; Комунального закладу «Харківський санаторний навчально-виховний комплекс № 13» Харківської обласної ради; Комунального закладу «Кочетоцька загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Харківської обласної ради», а також вихованці Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості». На обласний етап конкурсу подано 272 роботи переможців районних та міських етапів.

Значна робота по відродженню писанкарства в області та залученню дітей, учнівської молоді до духовної культури українського народу проведена керівниками гуртків позашкільних навчальних закладів Балаклійського, Барвінківського, Борівського, Валківського, Великобурлуцького, Дворічанського, Дергачівського, Зачепилівського, Ізюмського, Кегичівського, Красноградського, Краснокутського, Куп'янського, Нововодолазького, Сахновщинського, Харківського, Чугуївського районів, м. Лозової та Київського, Комінтернівського, Орджонікідзевського районів м.Харкова, Комунального закладу «Балаклійська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів Харківської обласної ради», Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради, Комунального закладу «Харківський санаторний навчально-виховний комплекс № 13» Харківської обласної ради; Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».

Виходячи з вищезазначеного та враховуючи висновки журі,

НАКАЗУЮ:

1.Визнати переможцями обласної виставки-конкурсу «Українська Великодня писанка» та нагородити дипломом Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» за роботу із збереження національних традицій, високий рівень виконавської майстерності:

● з техніки «Писанки», вікова категорія 7-10 років:

1 місце:

- Кучмій Дар'ю, вихованку гуртка писанкарства «Струмочок Джерельця» Комунального закладу «Палац дитячої та юнацької творчості «ІСТОК» Харківської міської ради, за роботу «Писанки до свята» (керівник Кучмій А.Л.);

2 місце:

- Зозулю Аліну, вихованку гуртка «Писанкарство» Красноградського районного Центру дитячої та юнацької творчості Красноградської районної державної адміністрації Харківської області, за роботу «Весняне відродження» (керівник Попова О.С.);

- Москову Марину, вихованку гуртка писанкарства «Струмочок Джерельця» Комунального закладу «Палац дитячої та юнацької творчості «ІСТОК» Харківської міської ради, за роботу «Великодні писанки» (керівник Кучмій А.Л.);

3 місце:

- Сазонова В'ячеслава, вихованця гуртка писанкарства «Струмочок Джерельця» Комунального закладу «Палац дитячої та юнацької творчості «ІСТОК» Харківської міської ради, за роботу «Українські обереги» (керівник Кучмій А.Л.);

- Мандрик Юлію, вихованку гуртка писанкарства «Струмочок Джерельця» Комунального закладу «Палац дитячої та юнацької творчості «ІСТОК» Харківської міської ради, за роботу «Пасхальні писанки» (керівник Кучмій А.Л.);

● з техніки «Писанки», вікова категорія 11-14 років:

1місце:

- Віру Аліну, вихованку гуртка писанкарства Нововодолазького будинку дитячої та юнацької творчості Нововодолазької районної ради Харківської області, за роботу «Пори року» (керівник Коваль О.В.);

- Вотінцеву Анастасію, вихованку гуртка писанкарства Нововодолазького будинку дитячої та юнацької творчості Нововодолазької районної ради Харківської області, за роботу «Любов та злагода» (керівник Коваль О.В.);

2 місце:

- Жовту Олександру, вихованку гуртка писанкарства «Дивосвіт» Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості», за роботу «Свято Великодня» (керівник Волкова Л.В.);

- Коновалову Альону, вихованку гуртка писанкарства «Дивосвіт» Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості», за роботу «Великодній птах» (керівник Волкова Л.В.);

3 місце:

- Сергійчук Ксенію, Макаренко Ларису, учениць Новопокровського навчально-виховного комплексу, вихованок Чугуївського районного Будинку дитячої творчості Чугуївської районної ради Харківської області, за роботу «Великодня писанка» (керівник Савельцева В.І.);

- Матєвосянц Аделіну, вихованку гуртка писанкарства «Дивосвіт» Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості», за роботу «Світ у писанках» (керівник Волкова Л.В.);

● з техніки «Писанки», вікова категорія 15-17 років:

1 місце:

- Пахомову Анастасію, Сапєлкіну Катерину, учениць Новопокровського навчально-виховного комплексу, вихованок Чугуївського районного Будинку дитячої творчості Чугуївської районної ради Харківської області, за роботу «Великодній сувенір» (керівник Савельцева В.І.);

2 місце:

- Хохлову Марію, ученицю Старомерчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, вихованку Валківського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Валківської районної ради Харківської області, за роботу «Великодні писанки» (керівник Котелевець Л.М.);

● з техніки «Композиції писанок», вікова категорія 7-10 років:

1 місце:

- колектив вихованців творчої студії «Світлячок» Комунального закладу Харківський санаторний навчально-виховний комплекс № 13» Харківської обласної ради, за роботи «Соняшники» та «Чорне і червоне» (керівник Ходячих С.Ю.);

2 місце:

- колектив учнів Великопроходівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, вихованців гуртка «Декоративно-прикладне мистецтво» Дергачівського Будинку дитячої та юнацької творчості Дергачівської районної ради Харківської області, за роботу «Великодній кошик» (керівник Проскуріна І.О.);

3 місце:

- колектив учнів Малинівської гімназії, вихованців Чугуївського районного Будинку дитячої творчості Чугуївської районної Харківської області, за роботу «Великоднє дерево» (керівник Штонда Т.М.);

- Гапоненко Юлію, вихованку гуртка писанкарства «Дивосвіт» Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості», за роботу «Мої любі писанки» (керівник Волкова Л.В.);

● з техніки «Дряпанки», вікова категорія 11-14 років:

2 місце:

- Шаповалову Анастасію, вихованку гуртка «Паперопластика» Борівського будинку дитячої та юнацької творчості Борівської районної ради Харківської області, за роботу «Візерунки Великодня» (керівник Лисенко О.М.);

● з техніки «Монастирські писанки», вікова категорія 7-10 років:

1 місце:

- Малаканову Анастасію, вихованку гуртка «Бісероплетіння» Барвінківського Будинку творчості дітей та юнацтва Барвінківської районної ради Харківської області, за роботу «Великодні писанки» (керівник Оліферовська О.Л.);

2 місце:

- Трифанова Тараса, вихованця Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості № 3 Харківської міської ради» (керівник Кононова О.П.);

3 місце:

- Бугайову Альону, вихованку гуртка «Бісерні фантазії» Балаклійського Центру дитячої та юнацької творчості Балаклійської районної ради Харківської області, за роботу «Жовтячок» (керівник Шаповалова Н.О.);

- Максименко Настю, Бровікову Валерію, вихованок Новопокровського дошкільного навчального закладу, вихованок гуртка «Чарівні візерунки»Чугуївського районного Будинку дитячої творчості Чугуївської районної ради Харківської області, за роботу «Писанка – символ України» (керівник Максименко Ю.С.);

● з техніки «Монастирські писанки», вікова категорія 11-14 років:

1 місце:

- Мороза Дмитра, Скороспєлову Лілію, учнів 6-А класу Комунального закладу «Балаклійська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів Харківської обласної ради», за роботу «Великодній подарунок» (керівник Сиротенко Т.М.);

2 місце:

- Бурлачку Дар'ю, вихованку Борівського будинку дитячої та юнацької творчості Борівської районної ради Харківської області, за роботу «Великодня композиція» (керівник Склярова М.М.);

- Рощу Вікторію, вихованку гуртка «Бісероплетіння» Сахновщинського будинку дитячої та юнацької творчості Сахновщинської районної ради Харківської області, за роботу «Писанка» (керівник (Устінова Н.Я.);

3 місце:

- Крюкову Дарину, вихованку гуртка «Бісерні фантазії» Балаклійського

Центру дитячої та юнацької творчості Балаклійської районної ради Харківської області, за роботу «Сапфірова квітка» (керівник Шаповалова Н.О.);

● з техніки «Монастирські писанки», вікова категорія 11-14 років:

1 місце:

- Школьного Сергія, вихованця Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради, за роботу «За мотивами яєць Фаберже» (керівник Лупандіна В.М.);

2 місце:

- Підопригору Інну, вихованку гуртка «Юні квітникарі-оранжувальники» Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості № 4 Харківської міської ради», за роботу «Пасхальні яйця» (керівник Ніцина Н.А.);

3 місце:

- Попова Андрія, вихованця Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради, за роботу «Пасхальна бісерка-восковка» (керівник Кравченко Н.Д.);

● з техніки «Мальованки», вікова категорія 7-10 років:

1 місце:

- Куксу Юлію, ученицю Курилівського ліцею, вихованку гуртка «Веселка» Куп'янського будинку дитячої та юнацької творчості Куп'янської районної ради Харківської області, за роботу «Мрія» (керівник Холодна В.М.);

2 місце:

- Литвинова Дениса, учня Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, вихованця Великобурлуцького Центру дитячої та юнацької творчості Великобурлуцької районної ради Харківської області, за роботу «Великодній кошик» (керівник Кримова Л.Л);

- Топорову Маргариту, ученицю Олексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, вихованку Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості Краснокутської районної ради Харківської області, за роботу «Писанка-мальованка» (керівник Білик Л.І.);

3 місце:

- Ковальчук Ангеліну, ученицю Новопарафіївського навчально-виховного комплексу, вихованку Кегичівського Будинку дитячої та юнацької творчості Кегичівської районної державної адміністрації Харківської області, за роботу «Янгол доброї звістки» (керівник Тихова В.М.);

● з техніки «Мальованки», вікова категорія 11-14 років:

1 місце:

- Макаренко Валерію, ученицю Іванчуківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеню, вихованку гуртка «Малюнок та живопис» Центру дитячої та юнацької творчості Ізюмської районної ради Харківської області, за писанку «Благовісник» (керівник Дудник О.В.);

2 місце:

- Ткаченко Світлану, ученицю Іванчуківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеню, вихованку гуртка «Малюнок та живопис» Центру дитячої та юнацької творчості Ізюмської районної ради Харківської області, за писанку «Червона півонія» (керівник Дудник О.В.);

3 місце:

- Вінник Дмитра та Гричка Артема, вихованців гуртка «Ізостудія» Дворічанського Центру дитячої та юнацької творчості Дворічанської районної ради Харківської області, за роботу «Весняний віночок» (керівник Руденко Р.М.);

● з техніки «Мальованки», вікова категорія 15-17 років:

1 місце:

- Приз Анастасію, вихованку ізостудії «Відродження» районного центру дитячої та юнацької творчості Харківської районної ради Харківської області, за «Композицію з писанок» (керівники Удовиченко А.М., Удовиченко Н.Л.);

2 місце:

- Боцман Карину, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Лозівського будинку дитячої та юнацької творчості Лозівської міської ради Харківської області, за роботу «Великодня мальованка» (керівник Тарасенко І.Ю.);

3 місце:

- Водолазську Поліну, ученицю Подолянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, вихованку гуртка «Семицвіт» Куп'янського будинку дитячої та юнацької творчості Куп'янської районної ради Харківської області, за роботу «Віра. Надія. Любов» (керівник Омелічева О.М.).

2. Нагородити подякою комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» за оригінальність роботи, активну участь у виставці «Українська Великодня писанка»:

- колектив вихованців Комунальний заклад «Кочетоцька загальноосвітньої санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Харківської обласної ради, за живописні писанки до Великодня;

- колектив вихованців Комунального закладу «Спеціальний навчально- виховний комплекс І-ІІ ступенів № 2» Харківської обласної ради, за серію робіт на Великодню тематику;

- колектив вихованців Комунального закладу «Спеціальний навчально- виховний комплекс» Харківської обласної ради, за пасхальні композиції;

- Алімова Олега, Кульбаку Аліну, Ровашдех Дарину, учнів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 124, за Великодню композицію;

- Рябінченка Євгенія , Хєкімову Єлизавету, учнів дитячої музичної школи № 3 ім. М.В.Кармінського Харківської міської ради, за участь у відкритті Х обласної виставки-конкурсу «Українська Великодня писанка» (викладачі Рибалко С.М.; Бреславець О.О.);

- колектив учнів дитячої музичної школи № 4 імені Н. Д. Леонтовича Харківської міської ради за участь у відкритті Х обласної виставки-конкурсу «Українська Великодня писанка» (викладач Маруніч Т.М.).

3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-методичної роботи Підберезкіну Т.Є.

Кiлькiсть переглядiв: 28

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.