• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Інформація про участь у Всеукраїнському конкурсі з декоративно-ужиткового мистецтва «Зимові фантазії 2011»

Інформація про участь у Всеукраїнському конкурсі з декоративно-ужиткового мистецтва «Зимові фантазії 2011»

2011-12-04

/Files/images/Композиція від гуртківців Палацу.JPG

Інформація про участь у Всеукраїнському конкурсі з декоративно-ужиткового мистецтва «Зимові фантазії 2011»

З 1 до 4 грудня 2011 року у виставковій залі Чернігівської регіональної торгово-промислової палати проходив Всеукраїнський конкурс з декоративно-ужиткового мистецтва «Зимові фантазії 2011», організований Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Чернігівським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді відповідно до Плану міжнародних і всеукраїнських очно-заочних масових заходів з учнівською та студентською молоддю на 2011 рік Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Відповідно до умов конкурсу Комунальний заклад «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» представила команда у складі двох вихованок гуртка «Юні квітникарі-аранжувальники» відділу прикладної біології Труфанової Олександри та Фірсової Аліни та керівника гуртка Шапошнік С.М.

За програмою конкурсу Олександрою та Аліною було виготовлено інтер’єрну композицію та фіранку за темою «Зимовий сон», а також вітальну листівку та карнавальну маску за темою «Сюрприз».

За підсумками конкурсу вихованки Палацу були нагороджені дипломами Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді у номінації «За вдале композиційне рішення» та цінними подарунками від спонсорів.Для керівників команд було організовано майстер-класи від флористів-дизайнерів м. Чернігова.

Незабутнє враження на учасників конкурсу справила також екскурсія містом та відвідування Антонієвих печер.

/Files/images/Відкриття конкурсу.JPG

/Files/images/Виконання конкурсних завдань.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 45

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.