• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Інформація про проведення Х науково-технічної конференції «Хімія і фізика в сучасних технологіях»

Інформація про проведення Х науково-технічної конференції «Хімія і фізика в сучасних технологіях»

2011-11-22

/Files/images/l_39677.jpg

Інформація про проведення Х науково-технічної конференції «Хімія і фізика в сучасних технологіях»

22 листопада 2011 р. в Національному технічному університеті «ХПІ» відбулась Х науково-технічна конференція «Хімія і фізика в сучасних технологіях».

На секціях фізики, хімії, економіки, інформаційних технологій, екологічно-безпечних технологій та ресурсозбереження виступили з доповідями 214 юних дослідників з Балаклійського, Близнюківського, Богодухівського, Великобурлуцького, Дергачівського, Зміївського, Кегичівського, Красноградського, Харківського районів області, а також міст Ізюма, Куп'янська, Харкова.

За підсумками конференції видана збірка тез доповідей учасників.Усі учні-учасники конференції були нагороджені дипломами. Кращі доповіді відзначені пам’ятними подарунками оргкомітету.

Двадцять науково-педагогічних працівників за вагомий особистий внесок у розвиток науково-дослідницької діяльності учнів, високий рівень професійної майстерності у підготовці учасників щорічної науково-технічної конференції учнів «Хімія і фізика в сучасних технологіях» були відзначені подяками ректора Національного технічного університету «ХПІ» Л.Л. Товажнянського та цінними подарунками від Харківської обласної організації «Молоді регіони».

Кiлькiсть переглядiв: 30

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.