• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Підсумки обласної конференції переможців обласного етапу Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина - Україна»

Підсумки обласної конференції переможців обласного етапу Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина - Україна»

2011-10-28

/Files/images/PA287565.jpg

Обласна конференція переможців обласного етапу Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина - Україна»

28 жовтня 2011 року у комунальному закладі «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбулася обласна конференція учнів, переможців конкурсу пошукових і науково-дослідних робіт – учасників Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина - Україна».

Конкурс організовано з метою вдосконалення патріотичного та громадянського виховання підростаючого покоління на традиціях і звичаях народу України, формування гармонійно розвиненої особистості, залучення молоді до активної діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини, історії рідного краю, ознайомлення з пам’ятками та об’єктами заповідного фонду.

В обласному етапі конкурсу взяли участь 550 учнів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів з 36 районів міста Харкова та Харківської області, юні натуралісти комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».

На розгляд журі було надано 340 пошукових, науково-дослідних робіт, фото- та відео матеріалів, презентацій за напрямами експедиції: «Живи земле», «Заповідними стежками рідного краю», «Барвистий світ тварин та птиці», «Яблука з дідусевого саду», «Кухлик меду», «Дарунки осіннього поля», «Рідного слова краса і співучість».Не взяли участь у конкурсі учні загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів Борівського, Вовчанського, Дзержинського, Орджонікідзевського районів, міста Ізюма, міста Куп’янська.

Відповідно до рішення журі 2-го етапу конкурсу для виступу на обласній конференції та презентації своєї пошукової роботи були запрошені учні:

1.Ледньова Альона, учениця 9 класу Дворічнокутянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дергачівської районної ради Харківської області (робота за напрямом «Дарунки осіннього поля»).

2. Гаврикова Ірина, учениця 5 класу Вірнопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ізюмської районної ради Харківської області (робота за напрямом «Барвистий світ тварин та птиці»).

3.Бондарів В’ячеслав, Чернов Богдан, учні 10 класу Капитолівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ізюмської районної ради Харківської області (робота за напрямом «Кухлик меду»).

4. Редя Надія, учениця 7 класу Піщанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Куп’янської районної ради Харківської області (робота за напрямом «Заповідними стежками рідного краю»).

5. Онишко Тетяна, Рибалко Тетяна - учениці 11 класу Софіївської Першої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області (робота за напрямом «Живи земле»).

6. Мумряк Микола, учень 8 класу Залінійнівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зачепилівської районної ради. Харківської області (робота за напрямом «Рідного слова краса і співучість»).

7. Капліна Ірина, учениця 11 класу Пісочинського колегіуму Харківської районної ради Харківської області (робота за напрямом «Рідного слова краса і співучість»).

8. Здорик Анастасія, вихованка гуртка «Любителі домашніх тварин» відділу прикладної біології КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» (робота за напрямом «Барвистий світ тварин та птиці»).

9. Михальчук Марина, вихованка гуртка „Конярі” відділу прикладної біології КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості” (робота за напрямом «Барвистий світ тварин та птиці”).

На обласній конференції відбулося нагородження переможців обласного етапу Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина – Україна» дипломами та подарунками комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».

Для учасників конференції вихованці провідних колективів комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» підготували святковий концерт.

В обласній конференції переможців обласного етапу Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина - Україна» взяли участь 120 учнів.

/Files/images/PA287608.jpg/Files/images/PA287599.jpg/Files/images/PA287596.jpg/Files/images/PA287569.jpg/Files/images/PA287567.jpg/Files/images/PA287550.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 52

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.