• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Перемога гуртківців Палацу на Всеукраїнському біологичному форумі учнівської та студентської молоді «Дотик природи».

Перемога гуртківців Палацу на Всеукраїнському біологичному форумі учнівської та студентської молоді «Дотик природи».

2011-10-21

/Files/images/а 426.jpg

Інформація щодо поїздки юннатів комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» на Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи»

На базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбувся Всеукраїнський біологичний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи».

Дипломом І ступеню Національного еколого-натуралістичного центру нагороджена:Гаражина Анна, учениця 9 класу ХСШ І-ІІІ ст. № 109, вихованка гуртка «Любителі домашніх тварин» Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості, з роботою: «Вплив електромагнітного випромінювання на біологічні показники шовковичного шовкопряду».

Дипломами ІІІ ступеню Національного еколого-натуралістичного центру нагороджені:Здорик Анастасія, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 22 м. Харкова, вихованка гуртка «Любителі домашніх тварин» Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості, з роботою: «Вплив стресогенних факторів навколишнього середовища на продуктивність дубових шовкопрядів»;Черніченко Ярослава, учениця СШ №109, вихованка гуртка «Любителі домашніх тварин» Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості, з роботою «Вплив хронічної дії пасивного паління щуренят на їх розвиток та поведінку; на розвиток та життєздатність їх нащадків»;Віннікова Поліна, учениця СШ №109, вихованка гуртка «Любителі домашніх тварин» Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості, з роботою «Вплив хронічної дії пасивного тютюнопаління щуренят на поведінкові реакції їх нащадків».

Подякою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді нагороджені керівники робіт, що посіли призові місця на Всеукраїнському біологічному форумі учнівської та студентської молоді «Дотик природи»:

/Files/images/а 456.jpg

/Files/images/а 431.jpg

/Files/images/а 428.jpg

/Files/images/а 427.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 12

Коментарi

  • Loarfrawsooff

    2012-08-20 00:39:21

    Магазин Партнер [url=http://partner.dp.ua/printcupshab3.html]Печать фото на чашке, кружке, тарелке[/url]...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.